Кількість
|
Вартість
|
||
|
Перегородкові газобетонні блоки ТМ "Стоунлайт"
Блоки газобетонні ТМ "Стоунлайт" - відомі своєю високою якістю і широким спектром застосування в будівництві, як у приватному, так і у комерційному секторі. Цей матеріал вже протягом багатьох років займає провідні позиції на ринку будівельних матеріалів України, і на сьогоднішній день не має жодних істотних конкурентів у своєму класі за якістю та ціною. Максимально наближений матеріал для стін, який буде максимально схожий за характеристиками - дерево (зруб).
Газоблок має властивості, які роблять його ідеальним вибором для будівництва - він екологічно чистий, морозостійкий, пожежостійкий, має високу теплопровідність та міцність. Багато покупців порівнюють його з природним каменем через схожі властивості.
Як виробляють газобетон?
Для виготовлення газобетонних блоків потрібно мати якісні сировинні матеріали, серед яких:
- Цемент. Використовується цемент класу ПЦ-400 або ПЦ-500, який не містить будь-яких домішок;
- Негашене кальцієве вапно. Вміст оксиду кальцію (CaO) повинен бути близько 70%;
- Кварцовий пісок. Має містити не менше 85% кварцу і не більше 3% глини;
- Алюмінієва пудра. Вона використовується як піноутворювач, активного алюмінію у складі повинно бути не менше 80%.
Знаючи рецепт, давайте розберемося як його роблять?
Фактично, виробництво газоблоків, включаючи виробництво блоків Stonelight, дуже схоже на процес випічки хліба.
Саме так, вам не почулось :)
Виробництво проходить у два етапи: підготовка сировини та виробництво.
Підготовка.
Починаючи, необхідно підготувати суміш. Для цього пісок розмелюють до потрібного розміру за допомогою спеціального обладнання. Потім його змішують з вапном та цементом для досягнення однорідності. Далі додають воду і алюмінієву пудру, що сприяє хімічній реакції, в результаті якої утворюється водень, що утворює пузирки (піну), яка рівномірно розподіляється по всій суміші. Цей процес формує повітряні пори діаметром 0,5-2 мм. Готову суміш розливають у форми і відправляють в закрите приміщення з високим рівнем вологості для старіння, що сприяє збільшенню її об'єму та повному застиганню.
Виробництво.
Після того, як суміш набула форми та міцності, застиглу сировину нарізаюсть на необхідний розмір. Потім обробляють лицьову сторону і відправляють в автоклав, де за високих температур (понад 200 градусів) і тривалості (понад 12 годин) газоблоки набувають міцності, схожої на камінь.